Informujemy, że administratorem danych jest E-Motion Media Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Góralska 13 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. SEO w mediach

PROBIZ PAJĄK PRZEMYSŁAW

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 07 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Szukamy Specjalisty SEO, który z istniejącymi zespołami dev oraz redakcjami będzie opracowywał i wdrażał strategie SEO dla naszych serwisów spidersweb.pl, bizblog.pl, rozrywka.blog, autoblog.pl oraz innych wewnętrznych projektów.

Praca w pełni zdalna z komunikacją na Slacku, bez konieczności pojawiania się w biurze. 100% HOME OFFICE.

Zakres obowiązków:

√ opracowywanie i wdrażanie strategii SEO,

√ przeprowadzania audytów SEO,

√ analiza otoczenia konkurencyjnego,

√ współpraca z zespołami dev przy wdrażaniu wytycznych SEO,

√ współpraca z redakcją przy planowaniu i optymalizacji treści,

√ przygotowywanie content planów,

√ monitorowanie efektów prowadzonych działań,

√ monitorowanie, weryfikacja i optymalizacja działania serwisów,

√ raportowanie przeprowadzonych prac i ich efektów.

Nasze wymagania

Wymagania:

√ co najmniej trzyletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii SEO,

√ znajomość HTML, CSS, JS na poziomie zaawansowanym,

√ dobra znajomość narzędzi Ahrefs, Senuto, Screaming Frog, Google Analytics, Google Search Console, MS Excel, Clusteric,

√ znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,

√ umiejętność analitycznego myślenia,

√ umiejętność wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych,

√ nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

√ znajomość SQL,

√ podstawowa znajomość programowania (PHP lub Python),

√ swobodne poruszanie się w systemach uniksowych,

√ doświadczenie w optymalizacji dużych serwisów (2 mln + podstron),

√ doświadczenie w pracy w środowisku agile.

To oferujemy

√ wynagrodzenie 8 000 - 12 000 zł netto przy B2B

O nas

Spider’s Web to największy niezależny serwis tech-rozrywka-moto-biz w Polsce. Istniejemy na rynku od ponad dekady, prężnie się rozwijamy i nie zamierzamy przestawać. Grupę Spider’s Web tworzy obecnie sieć 6 serwisów, nad którymi pracuje sztab ponad 50 osób.