Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEO

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolski System Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej

    Firma działająca od ponad 22 lat na rynku branży informacyjno-reklamowej

    posiadająca stały i wypracowany rynek poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

    Specjalista SEO

    ZADANIA:

    • Działania SEO w zakresie bieżącego pozycjonowania serwisów www oraz firm w nich występujących w celu zmaksymalizowania współczynników oglądalności
    • Współpraca z programistą PHP oraz grafikiem w zakresie tworzenia nowych i rozwoju obecnych serwisów www
    • Administrowanie procesów wdrożeniowych tworzonych oprogramowań oraz serwisów www

    OCZEKIWANIA:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna wiedza związana z projektowaniem tzw. stron "przyjaznych" SEO
    • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających proces pozycjonowania
    • Doświadczenie z zakresu budowania popularności linków
    • Wiedza z zakresu analizy słów kluczowych
    • Znajomość metod pozycjonowania zgodnych z wytycznymi Google

    PODSTAWOWA WIEDZA Z ZAKRESU PROGRAMOWANIA:

    • Język SQL i PHP oraz temat HTML i CSS
    • Baza danych MySQL
    • WordPress i Microsoft Exchange

    MIEJSCE PRACY / WSPÓŁPRACY: Warszawa

    Strony, z którymi warto się zapoznać:

    www.sportpremium.pl oraz Branżowy Wykaz Firm i Instytucji www.indexfirm.pl

    Zainteresowanych wieloletnią pracą / współpracą prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez przycisk "Aplikuj teraz" znajdujący się pod ogłoszeniem.

    *Prosimy o przesłanie aplikacji z nr referencyjnym SS 09/18

    *Uprzejmie  informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
    bottom