Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy agencją specjalizującą się w realizacji kampanii reklamy internetowej działająca na rynku od ponad 10 lat.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jesteś samodzielny/a, komunikatywny/a, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, chcesz się rozwijać i jesteś w 101% zdeterminowany/a do tego aby być bardzo dobrym w tym co robisz
    Posiadasz komercyjne doświadczenie w działaniach SEO

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Tworzenie planów działania z zakresu SEO
    • Współpraca z naszym zespołem programistów w zakresie optymalizacji i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań pod kątem SEO na naszych stronach
    • Wykonywanie analiz i audytów SEO aby być na aktualnym stanie wymogów Google
    • Link Building
    • Udział w pracach dot. Content marketingu
    • Zlecanie copywriting pod SEO

    NASZE WYMAGANIA:

    • Masz minimum rok doświadczenia w branży SEO
    • Masz bardzo dobrą / dobra znajomość Google Tag Manager, Google Search Console, Google Analytics, HTML i CSS
    • Masz doświadczenie w zakresie budowania popularności linków
    • Masz praktyczną znajomości narzędzi wspomagających proces pozycjonowania
    • Masz umiejętność analizowania danych liczbowych oraz wyników badań marketingowych
    • Masz doświadczenie z którymś z popularnych narzędzi wykorzystywanych do analiz SEO (np. Moz, Ahrefs, Clusteric, Senuto, Majestic czy inne)
    • Śledzisz aktualne trendy i jesteś mocno zaangażowany tematyką SEO

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem
    • Bezpośredni wpływ na projektowaną strategię e-marketingu
    • Dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, przestrzeń do rozwoju zawodowego
    • Doskonałą atmosferę w pracy w kameralnym środowisku
    • Dostęp do unikalnego know-how w dziedzinie marketingu internetowego i e-commerce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.