Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROZET

    jest czołową grupą medialną w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl i radiostacja.pl; oraz Studio ZET i Biuro Reklamy. Eurozet Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Jako spółka matka grupy kapitałowej koordynuje działalność spółek medialno-handlowych składających się na Grupę Eurozet.

    Poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Współtworzenie i nadzorowanie realizacji strategii SEO dla serwisów z Grupy Eurozet;
    • Stała współpraca z redakcjami serwisów w zakresie realizacji strategii SEO;
    • Optymalizacja treści redakcyjnych;
    • Codzienne monitorowanie, szczegółowa analiza i raportowanie wyników serwisów;
    • Rekomendowanie działań mających na celu optymalizacje ruchu;
    • Analiza konkurencji pod kątem SEO za pomocą dostępnych narzędzi;
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w optymalizacji SEO serwisów contentowych;
    • Bardzo dobra znajomość zasad pozycjonowania i optymalizacji treści;
    • Praktyczna wiedza oraz znajomość trendów w branży SEO;
    • Bardzo dobrej znajomości narzędzi analitycznych i wspierających pracę w SEO, m.in. Google Analytics, Google Search Console, Keyword planner;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie danych;
    • Umiejętności współpracy w zespole;
    • Samodzielności, inicjatywy i proaktywności w działaniu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Elastyczne formy zatrudnienia;
    • Opiekę medyczną;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Dużą samodzielność w działaniu;
    • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych oraz wpływ na rozwój serwisów internetowych Grupy Eurozet.
    bottom