Ta oferta pracy jest nieaktualna od 624 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Service Desk

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi dla biznesu i działów IT. Działamy na rynku usług od 2001 roku na stałe współpracując z ponad 250 klientami i wspierając w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za realizację zadań w zakresie wsparcia technicznego systemów informatycznych oraz zarządzanie procesami zgodnie z metodyką ITIL oraz procedurami wewnętrznymi.

    Zadania na stanowisku:

    • Pierwsza linia wsparcia technicznego - telefoniczne przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
    • Zdalna obsługa użytkowników
    • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
    • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
    • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
    • Informowanie użytkowników o statusach zleceń

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Wiedza w obszarze informatyki: stacje robocze, monitory, drukarki oraz urządzenia Tablet/Smartphone
    • Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką
    • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
    • Nastawienie na pomoc użytkownikom
    • Umiejętność działania w zespole
    • Dobra organizacja pracy, sumienność
    • Otwartość na nowe doświadczenia
    • Gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    • Pełen zakres szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku
    • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT
    • Pracę w dużej, stabilnej, bardzo szybko rozwijającej się firmie będącej liderem w branży outsourcingu informatycznego
    • Praca w młodym wielonarodowym zespole
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
    • Dofinasowanie zajęć sportowych
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie do oferty następującej klauzuli:

    „Oświadczam, że podane dane są zgodne z prawdą i jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę itWORKS SA z siedzibą w Krakowie przy ul. prof. Michała Życzkowskiego 19 dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)”.

    Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

    opis