Specjalista Service Desk

it Works S.A. O firmie

  • Katowice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za realizację zadań w zakresie wsparcia technicznego systemów informatycznych oraz zarządzanie procesami zgodnie z metodyką ITIL oraz procedurami wewnętrznymi.

Zadania na stanowisku:

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego - telefoniczne przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
  • Zdalna obsługa użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
  • Informowanie użytkowników o statusach zleceń

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza w obszarze informatyki: stacje robocze, monitory, drukarki oraz urządzenia Tablet/Smartphone
  • Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką
  • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
  • Nastawienie na pomoc użytkownikom
  • Umiejętność działania w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność
  • Otwartość na nowe doświadczenia
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pełen zakres szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT
  • Pracę w dużej, stabilnej, bardzo szybko rozwijającej się firmie będącej liderem w branży outsourcingu informatycznego
  • Praca w młodym wielonarodowym zespole
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Dofinasowanie zajęć sportowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie do oferty następującej klauzuli:

„Oświadczam, że podane dane są zgodne z prawdą i jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę itWORKS SA z siedzibą w Krakowie przy ul. prof. Michała Życzkowskiego 19 dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)”.

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy