Oferta pracy

Specjalista Service Desk

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

Stokrotka Sp. z o.o.

Projektowa 1

Lublin

Aktualnie do pracy w naszej Centrali w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia pracownikom Spółki w zakresie incydentów/problemów z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji,
  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie zarządzania incydentami i wnioskami o usługę,
  • Diagnoza i analiza incydentów/problemów zgłaszanych przez użytkownika,
  • Konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników,
  • Instruktaż użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Udział w tworzeniu bazy wiedzy.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań informatycznych: Microsoft Windows i Microsoft Office,
  • Znajomości działania sieci LAN/WAN oraz konfiguracji urządzeń IT,
  • Znajomości automatyzacji instalacji systemów operacyjnych,
  • Doświadczenia w zakresie diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej,
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z użytkownikiem,
  • Gotowości do pracy zmianowej.
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość usług Active Directory,
  • Podstawowa znajomość systemów Linux (Debian),
  • Doświadczenie w systemie Jira.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo

wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

NASZE BENEFITY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy