Oferta pracy

Specjalista Service desk

Stokrotka Sp. z o.o.

  • Projektowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Projektowa 1

Lublin

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia pracownikom Spółki w zakresie incydentów/problemów z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji,

  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie zarządzania incydentami i wnioskami o usługę,

  • Diagnoza i analiza incydentów/problemów zgłaszanych przez użytkownika,

  • Konfiguracja sprzętu i oprogramowania,

  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników,

  • Instruktaż użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • Udział w tworzeniu bazy wiedzy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań informatycznych: Microsoft Windows i Microsoft Office,

  • Znajomości działania sieci LAN/WAN oraz konfiguracji urządzeń IT,

  • Znajomości automatyzacji instalacji systemów operacyjnych,

  • Doświadczenia w zakresie diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej,

  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z użytkownikiem,

  • Gotowości do pracy zmianowej.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość usług Active Directory,

  • Podstawowa znajomość systemów Linux (Debian),

  • Doświadczenie w systemie Jira.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia