Oferta pracy

Specjalista Service Desk

Euvic IT

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Mile widziane

  • LAN

  • ITIL

  • ITSM

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń na Pierwszej Linii Wsparcia

  • Informowanie użytkowników o statusach zleceń

  • Zdalne wsparcie użytkowników

  • Współpraca z innymi grupami wsparcia realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

  • Instalacja oprogramowania biznesowego zgodnie z procedurami

  • Aktualizacja bazy wiedzy, tworzenie i aktualizowanie dokumentacji oraz procedur

Nasze wymagania

  • Umiejętność uczenia się nowych obszarów w szczególności związanych z informatyką

  • Otwartość na nowe doświadczenia

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów

  • Umiejętność działania w zespole

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, punktualność

  • Znajomość konfiguracji sieci LAN

  • Znajomość metodyki ITIL

  • Znajomość systemów ITSM

  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników

  • Wiedza z zakresu informatyki: stacje robocze, monitory oraz urządzenia peryferyjne

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat)

  • Pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Euvic IT

Euvic IT jest firmą outsourcingową, która od 18 lat kompleksowo wspiera klientów w obszarze IT i rozwiązań dla biznesu. Euvic IT jest członkiem Grupy Euvic, największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej. http://www.euvic.pl.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl