Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Service Desk z językiem niemieckim

BTC Software Systems sp.z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc użytkownikom w bieżącym rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem (przyjmowanie zgłoszeń, analizowanie, kategoryzowanie, system ticketowy)

Nasze wymagania

  • umiesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim

  • znasz dobrze środowisko Microsoft Office oraz Microsoft Windows

  • jesteś komunikatywna(y), jesteś chętna(y) do niesienia pomocy i masz pozytywne nastawienie do użytkownika

  • jesteś otwarta(y) na nowe technologie i wyrażasz gotowość do ciągłego dokształcania się

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w stałych godzinach, bez systemu pracy zmianowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie

  • możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w projektach w międzynarodowym środowisku

  • dostęp do najnowszych technologii

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • kursy językowe

  • pakiet sportowo-rekreacyjny

  • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii, Rumunii oraz Chinach. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac.

Przewiń do profilu firmy