Logo Pracuj.pl

Specjalista ServiceDesk IT

Trustit Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft 365

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie IT użytkowników końcowych, wykorzystujących do pracy oprogramowanie biurowe oraz sprzęt IT (Windows 10/11, Microsoft 365),
  • Diagnozowanie problemów wydajnościowych i konfiguracyjnych stacji roboczych,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT – zdalnie oraz w lokacji klienta.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego i biznesowego.

Nasze wymagania

  • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows w wersji 7 lub wyższej,
  • Znajomość aplikacji i rozwiązań z zakresu MS Office i Active Directory,
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji,
  • Umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • Dobre umiejętności komunikacji,
  • Wysoka jakość i wydajność wykonywanej pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Biegła znajomości języka niemieckiego, w tym języka informatycznego (korespondencja z użytkownikiem, rozmowy telefoniczne),
  • Podstawowa znajomość programów księgowych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT,
  • Szkolenia techniczne,
  • Pakiet Medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport
  • Naukę języków obcych
  • Praca w trybie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną do działania i wielozadaniową, posiadasz zdolności techniczne, chcesz zdobywać szerokie doświadczenie i umiesz pracować samodzielnie, wyślij nam swoje CV.

Firma oferuje outsourcing informatyczny. Zajmujemy się administrowaniem systemami informatycznymi klientów oraz udzielaniem im pomocy w codziennym użytkowaniu IT (helpdesk).

Specjalista ServiceDesk IT, Warszawa