Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista serwisant

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, sprzętu drukującego oraz serwisem drukarek zatrudni:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • naprawy i przeglądy serwisowe urządzeń: drukarek, skanerów, kserokopiarek,
    • wykonywanie  przeglądów okresowych w/w urządzeń,
    • instalacja i konfiguracja w/w urządzeń,
    • prowadzenie dokumentacji technicznej z wykonywanych czynności serwisowych,
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • telefoniczna pomoc techniczna / konsultacja w zakresie potrzeb i problemów klienta.

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień technicznych, umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami warsztatowymi,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • dyspozycyjność,
    • komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem,
    • czynne prawo jazdy kategorii B,
    • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
    • dokładność, uczciwość i zaangażowanie,

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie od 3 do 5 tys. zł
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tamcie wiadomości prosimy podać miasto.

    bottom