Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Serwisowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Renomowany dystrybutor sprzętu medycznego,
    działający z dużymi sukcesami na polskim rynku od wielu lat, poszukuje:

    Obowiązki:

    • instalacja sprzętu medycznego i prowadzenie szkoleń personelu medycznego,
    • realizacja napraw serwisowych,
    • wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego na Bloku Operacyjnym,
    • dokumentowanie prowadzonych spraw serwisowych w CRM,
    • obsługa magazynu części serwisowych,
    • uczestnictwo w operacjach pokazowych i warsztatach.

    Specyfika pracy wymaga połączenia umiejętności z wielu branż: elektronika , mechanika precyzyjna, hydraulika wysokich ciśnień oraz zdolności montażowych związanych z obsługą wyspecjalizowanych urządzeń, narzędzi i mierników.

    Wymagania:

    • min. 3–letni staż pracy na stanowisku serwisanta sprzętu medycznego,
    • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym),
    • znajomość aplikacji biurowych (pakietu MS Office i CRM),
    • dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją serwisową i prowadzenie korespondencji,
    • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy,
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich,
    • zaangażowanie i chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji.
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w nowoczesnej, polskiej firmie,
    • pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia,
    • wsparcie i miłą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”. Oferty pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.