Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista serwisowy

MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji, napraw, przeglądów okresowych, kalibracji, walidacji, urządzeń do mycia, dezynfekcji i sterylizacji szpitalnej i laboratoryjnej

  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników z zakresu obsługi urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Serwisu i Koordynatorem Serwisu

Nasze wymagania

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Preferowane wykształcenie techniczne lub inżynierskie z zakresu elektryki, elektroniki, lub pokrewne

  • Podstawowa wiedza informatyczna

  • Gotowość do pracy w terenie i udziału w instalacjach poza granicami Polski

  • Biegła znajomość obsługi MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność oraz inicjatywa własna

  • Przez pierwsze 3-6 miesiące gotowość do intensywnego szkolenia w Łodzi (możliwe zamieszkanie lub dojazd) i pracy w terenie pod okiem doświadczonych serwisantów

  • Dodatkowe atuty:

  • Świadectwo kwalifikacji elektryczne i cieplne

  • Znajomość urządzeń do mycia, dezynfekcji i sterylizacji szpitalnej i laboratoryjnej

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i dokładność

  • Ważny paszport

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie konieczne do pracy

  • Pakiet medyczny

  • Samochód służbowy po okresie próbnym

O nas

Firma MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o. o. – dostawca kompleksowych i indywidualnych rozwiązań w zakresie mycia, dezynfekcji, sterylizacji oraz technik cieplnych,

firma-córka czołowego światowego producenta