Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Serwisu - Automatyk

Tedom Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemów sterowania układów kogeneracyjnych opartych na silnikach gazowych (MWM, MAN, TEDOM),

  • uruchamianie systemów sterowania układami kogeneracyjnymi,

  • parametryzacja układów automatyki,

  • diagnostyka awarii oraz testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • monitorowanie poprawności działania jednostek kogeneracyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i pokrewne),

  • umiejętność posługiwania się schematami oraz dokumentacją techniczną,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechatroniki lub automatyki,

  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • zdolność szybkiego uczenia się i komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz wiedzy,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),

  • stały rozwój poprzez udział w szkoleniach i kursach,

  • pracę w międzynarodowej firmie.

O nas

Tedom Poland Sp. z o.o. - członek TEDOM GROUP - jednego z największych producentów jednostek kogeneracyjnych w Europie. Obszarem działalności firmy jest produkcja, sprzedaż oraz pełny serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny układów kogeneracyjnych w oparciu o silniki gazowe zasilane gazem ziemnym, biogazem, gazem wysypiskowym oraz innymi niekonwencjonalnymi rodzajami paliw gazowych.