Oferta pracy

Specjalista Serwisu IT

Euvic IT

4 0005 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Microsoft Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania zgłoszeń oraz incydentów związanych ze sprzętem, działaniem systemu operacyjnego lub aplikacji

  • Konfiguracja stacji roboczych, instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach użytkowników

  • Obsługa systemu zgłoszeń Service Desk

  • Aktywny udział w optymalizacji procesów IT dot. wsparcia użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na użytkownika, umiejętność zarządzania czasem, zdolności analityczne

  • Umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej z użytkownikiem

  • Umiejętność efektywnego poznawania potrzeb użytkownika oraz rozwiązywania problemów

  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami podczas rozmów z użytkownikami

  • Gotowość do podejmowania dyżurów telefonicznych

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy w zakresie IT

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe

  • Biegła znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz pakietów biurowych MS Office

  • Podstawową wiedzę z zakresu sieci LAN i WAN oraz administracji w środowisku Microsoft Active Directory, znajomość zagadnień ITIL i możliwości ich praktycznego zastosowania dla procesów związanych z obsługą użytkowników końcowych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia certyfikatów

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl