Logo Pracuj.pl

Specjalista Serwisu IT

Euvic ITO firmie

4 000–5 500
brutto / mies.
  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Microsoft Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania zgłoszeń oraz incydentów związanych ze sprzętem, działaniem systemu operacyjnego lub aplikacji
  • Konfiguracja stacji roboczych, instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach użytkowników
  • Obsługa systemu zgłoszeń Service Desk
  • Aktywny udział w optymalizacji procesów IT dot. wsparcia użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na użytkownika, umiejętność zarządzania czasem, zdolności analityczne
  • Umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej z użytkownikiem
  • Umiejętność efektywnego poznawania potrzeb użytkownika oraz rozwiązywania problemów
  • Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami podczas rozmów z użytkownikami
  • Gotowość do podejmowania dyżurów telefonicznych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy w zakresie IT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Biegła znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz pakietów biurowych MS Office
  • Podstawową wiedzę z zakresu sieci LAN i WAN oraz administracji w środowisku Microsoft Active Directory, znajomość zagadnień ITIL i możliwości ich praktycznego zastosowania dla procesów związanych z obsługą użytkowników końcowych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny i inne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

Specjalista Serwisu IT, Olsztyn