Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista serwisu

CENTROMEDIC sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

centromedic.pl

Firma CENTROMEDIC jest dystrybutorem sprzętu medycznego stworzonym przez kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się najwyższej jakości sprzętem.

Zajmujemy się kompleksową obsługą łóżek szpitalnych, wózków transportowych, foteli do dializ oraz podnośników pacjenta w placówkach w całej Polsce. Nasi klienci to zarówno publiczne jak i prywatne placówki ochrony zdrowia.

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie stałego wsparcia technicznego klientom.
  • Utrzymanie w ciągłości pracy serwisowanego sprzętu.
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.
  • Instalowanie urządzeń.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń.
  • Wypełnianie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji serwisowej
  • zdolność analitycznego myślenia
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • język angielski na poziomie podstawowym
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w  wykonywaniu napraw oraz instalacji hydraulicznych w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premie uznaniowe
  • samochód służbowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • odpowiednie szkolenia
  • godziny pracy 7.30-15.30
  • możliwość długofalowej współpracy, rozwoju zawodowego i samorealizacji

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne