Specjalista Sieci Stacjonarnej

Lucatel Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Lucatel Sp. z o.o. jest dostawcą usług utrzymania, projektowania i budowy sieci dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych. W związku z rozwojem Biura Projektów Stacyjnych, odpowiedzialnego za wypracowanie i wdrożenie nowego modelu migracji usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie ewidencji kabli optycznych miedzianych podlegających migracji.
  • Prowadzenie ewidencji migrowanych urządzeń stacyjnych.
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej obiektów.
  • Obsługa zleceń wywiadów technicznych OPTO.
  • Wydawanie warunków technicznych na kable OPTO.
  • Obsługa prac planowych związanych z migracją usług.
  • Wydawanie warunków technicznych na przeniesienie infrastruktury OA.
  • Uczestnictwo w przygotowaniu rozwiązań alternatywnych dla łączy OPTO.
  • Obsługa ewidencji finansowej.
  • Tworzenie i optymalizacja procesów migracji usług.
  • Prace analityczne związane z tworzeniem narzędzi wspomagających procesy migracji usług.

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe, preferowane wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie telekomunikacyjnej.
  • Wiedza ogólna z zakresu budowy i funkcjonowania sieci i infrastruktury telekomunikacyjnej.
  • Biegła obsługa PC oraz biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość środowiska QGIS.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość metodyki Agile.

CECHY OSOBOWOŚCIOWE KANDYDATA:

  • Komunikatywność.
  • Orientacja na wynik i jakość – podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych standardów jakościowych.
  • Dbałość o szczegóły – koncentracja na szczegółach przy zachowaniu wymaganych standardów.
  • Umiejętność planowania pracy.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie.
  • Samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Dokładność.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania oraz osiąganych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Szkolenia kompetencyjne.
  • Zróżnicowane formy zatrudnienia.
  • Pracę w biurze regionalnym firmy: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Nowy Sącz z opcją pracy zdalnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy