Specjalista SOC

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

  • Monitorowanie zdarzeń bezpieczeństwa w trybie ciągłym 24/7/365.
  • Wykrywanie naruszeń bezpieczeństwa.
  • Analiza zidentyfikowanych zdarzeń bezpieczeństwa.
  • Klasyfikacja i kategoryzowanie zdarzeń oraz nadawanie im priorytetów.
  • Analiza zależności pomiędzy zdarzeniami.
  • Rejestracja i opisywanie zdarzeń na potrzeby 2 linii SOC.
  • Współpraca z 2 linią SOC, komórkami utrzymaniowymi i użytkownikami końcowymi.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i dzienników operacyjnych

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach z zakresu informatyki, szczególnie związanych z bezpieczeństwem (specjalista/ analityk 1 linii SOC / specjalista ds. bezpieczeństwa ST / administrator zabezpieczeń IT / administrator sieci lub systemów).
  • Preferowane wyższe wykształcenie ścisłe lub techniczne z zakresu informatyki (w szczególności sieci teleinformatyczne), cyberbezpieczeństwa albo studenci kierunków informatycznych.
  • Znajomość protokołów sieciowych rodziny TCP/IP.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i linux.
  • Znajomość rozwiązań SIEM, DLP, ATP i wykrywania włamań będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra bierna i komunikatywna czynna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Gotowość do systematycznego podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, samokształcenie).

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • Elastyczny czas pracy
  • dobra atmosfera
  • ciekawe projekty
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy