Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista social media & content marketing

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu komunikacji i treści na profile w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itd.)

  • Tworzenie artykułów na firmowego bloga, do działań SEO oraz PR

  • Opracowywanie konceptu i tworzenie treści pod newslettery, e-booki, scenariusze filmowe, lead magnets itp

  • Budowanie i angażowanie społeczności, pobudzania interakcji w mediach społecznościowych

  • Ścisła współpraca z szefami innych obszarów dla lepszej realizacji potrzeb biznesowych

  • Analiza ruchu i zachowania użytkowników na profilach społecznościowych, wyciąganie wniosków oraz rekomendacja zmian

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem przekazu w materiałach digitalowych oraz kampanii prasowych

  • Praktyczna wiedza z zakresu content i direct response marketingu

  • Ponadprzeciętna komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętności z zakresu copywritingu

  • Silne nastawienie na cele i orientacja biznesowa

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz dynamika w działaniu

  • Nieszablonowe myślenie oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • Współpraca oparta o umowę-zlecenie, o pracę, samozatrudnienie

  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się marce na rynku nieruchomości

  • Szkolenia doskonalące umiejętności marketingowe i komunikacyjne

  • Ogromną swobodę w organizacji sposobu pracy i realizacji projektów

  • Atmosferę wsparcia i zrozumienia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • wdrożenia i szkolenia

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.

Freedom Nieruchomości tworzą uznani specjaliści branżowi z dużym doświadczeniem w obszarze rynku nieruchomości, marketingu, aspektów prawnych i finansowych oraz nowych technologii. W naszej strukturze działa 55 oddziałów i ponad 400 osób.

Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. Nasi najlepsi doradcy zarabiają średnio 10 000 zł miesięcznie i więcej!

Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości. Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

Przewiń do profilu firmy