Oferta pracy

Specjalista Social Media i Facebook Ads

Freshview Sp. z o.o

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa profili Facebook, Instagram

  • prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads

  • tworzenie treści i grafik postów, stories, publikacja

  • odpowiadanie na komentarze i zapytania fanów

  • kontakt z klientem

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w tworzeniu tekstów i grafik na potrzeby social media

  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii Facebook Ads dla klientów

  • znajomość Canva lub Photoshop

To oferujemy

  • współpraca w dowolnym wymiarze godzin

  • współpraca w pełni zdalna

  • dostęp do narzędzi wspomagających pracę

  • opieka i pomoc doświadczonego managera

O nas

Jesteśmy największą w Polsce wyspecjalizowaną platformą łączącą klientów z doświadczonymi social media marketerami.

Działamy od 8 lat, obsługujemy setki stałych klientów. Oferujemy zaawansowany panel obsługi klienta: czat, wymiana stworzonych treści, omawianie uwag, upload materiałów, raportowanie czasu i postępów prac, płatności, oceny, pomoc supportu, umawianie wideorozmów.

Poszukujemy specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu organicznych treści oraz prowadzeniu kampanii reklamowych Facebook Ads.