Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Social Media

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vantis Holding sp. z o.o

    Agencja Interaktywna Dotiv, to spółka działająca w ramach grupy kapitałowej Vantis Holding. Grupa ta w swoim nieszablonowym i skutecznym modelu biznesowym wspiera działania powiązanych z nią spółek portfelowych. Projekt Vantis skupia wokół siebie ponad 7000 Partnerów Biznesowych, którzy w ramach programu partnerskiego wspomagają dystrybucję oferowanych usług, np. pakiety edukacyjne w ramach oferty Eduneo.pl, ofertę marketingową agencji Dotiv.

    W związku z szybkim rozwojem oraz tworzeniem nowych spółek portfelowych, których usługi będą dystrybuowane przez sieć partnerską szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: SM_dotiv_1217
    Opis stanowiska:
    • Kreatywne i nowatorskie podejście do opracowania oraz realizacji strategii w social mediach na rzecz klientów z różnych branż.
    • Koordynacja i nadzór komunikacji fanpage-ów, profili w różnych kanałach social media.
    • Budowanie wraz z zespołem kreatywnych koncepcji akcji promocyjnych oraz kampanii.
    • Zarządzanie kampaniami i akcjami, przygotowaniem contentu oraz tworzeniem wycen, zestawień, raportów.
    • Bieżący kontakt z klientami oraz potencjalnymi klientami.
    • Zarządzanie budżetami kampanii w social media.
    Wymagania:
    • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty Social Media lub podobnym - potwierdzone portfolio.
    • Znajomość branży social media w stopniu eksperckim.
    • Doświadczenie w kreowaniu i prowadzeniu kampanii w social media poparte przykładami.
    • Kreatywne myślenie, wyczucie estetyczne oraz "lekkie pióro".
    • Kreatywne podejście do komunikacji w social media oraz chęć tworzenia nowej jakości komunikacji.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Zaangażowanie, lojalność oraz chęć samorozwoju.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
    • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.
    • Pakiet warsztatów rozwijających kompetencje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Bardzo mile widziane jest załączenie portfolio i linków do przykładowych realizacji.

    W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz. 883.