Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Social Media

IBIF sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami w social media i współpraca z ciekawymi brandami,

  • tworzenie strategii komunikacji i spójnego contentu na kanały social media,

  • prowadzenie kampanii płatnych Facebook ADS,

  • obsługa kanałów: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterset,

  • współpraca z działem graficznym,

  • kontakt z klientem,

  • śledzenie bieżących trendów w social mediach i e-marketingu,

  • raportowanie wyników działań z zakresu social media.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok),

  • doświadczenie w samodzielnej konfiguracji i optymalizacji złożonych kampanii Facebook Ads oraz remarketingowych,

  • znajomości zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach,

  • dynamiki i samodzielności działania,

  • kreatywności,

  • analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie, w młodym, dynamicznym zespole,

  • stałe wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy.

O nas

IBIF.PL to agencja marketingowa oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu kreowania wizerunku w Internecie. Stawiamy na najnowsze trendy w e-marketingu, nowoczesny design oraz indywidualne podejście. Mamy głowy pełne świeżych pomysłów i nie wahamy się myśleć o wielkich efektach.

Do naszego biura znajdującego się w Lublinie, szukamy osoby na stanowisko: Specjalista Social Media.