Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Social Media

BRICK MEDIA

  • Lublin, lubelskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Brick Media to agencja interaktywna ze specjalizacją Social Media. Budujemy silne marki w internecie. Realizujemy ciekawe projekty na terenie całej Polski. Aplikuj i dołącz do nas!

Jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia? Kreujesz marki a Twoje strategie marketingowe zdobywają uznanie wśród klientów? Potrafisz kierować zespołami a sprzedaż nie sprawia Ci problemów? Dołącz do nas!

Oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji digital,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołami projektowymi,
  • zmysłu estetycznego połączonego z wiedzą w zakresie e-marketingu,
  • kreatywności,
  • pozytywnego nastawienia,
  • zdolności do pracy pod presją czasu,
  • terminowości i słowności,
  • znajomości narzędzi reklamowych FB ADS, wiedzy z zakresu SEO i SEM,
  • znajomości narzędzi analitycznych,
  • komunikatywności,
  • znajomości i obsługi pakietu Microsoft Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności kierowania zespołem,
  • znajomości języka angielskiego min. C1,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Twoje zadania:

  • analiza aktualnych trendów rynkowych,
  • rozwój marek własnych firmy,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • tworzenie strategii marketingowych digital,
  • koordynowanie prowadzonych badań i analiz marketingowych,
  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • inicjowanie, prowadzenie i realizacja projektów marketingowych,
  • zarządzanie wybranymi markami,
  • zarządzanie procesem komunikacji marketingowej,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • prowadzenie kampanii reklamowych i profili firmowych social media,
  • monitorowanie pozycji marki na rynku,
  • aktywna sprzedaż i pozyskiwanie klientów.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość pracy przy projektach znanych i cenionych marek,
  • pracę w ścisłym centrum Lublina,
  • pracę w nowoczesnym biurze przy pysznej kawce :),
  • współpracę ze specjalistami z zakresu Social Media,
  • udział w warsztatach, szkoleniach z zakresu Social Media oraz Marketingu Internetowego,
  • narzędzia służbowe (laptop, telefon)

Ogłoszenie archiwalne