Specjalista Social Media

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB FOTO Sp. z o.o.

    Sieć salonów fotograficznych na terenie Polski,  specjalizująca się w sprzedaży usług i sprzętu fotograficznego oraz rozwijająca sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM.

    Dystrybutor marek

    Nikon, FujiFilm, Canon, Panasonic, Olympus, Sigma,  iPhone, Huawei, Sony, JBL i wielu innych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie aktywnościami w kanałach social media – w tym tworzenie treści, angażowanie odbiorców, moderowanie dyskusji,
    • realizację kampanii reklamowych w social media (Facebook Ads),
    • współtworzenie i realizację długofalowych strategii w kanałach social media,
    • umiejętność prowadzenia bloga firmowego,
    • opracowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji,
    • przeprowadzanie kampanii Google Adwords,
    • współudział w innych projektach marketingowych prowadzonych w firmie

    Wymagamy:

    • 1 rok pracy przy samodzielnym prowadzeniu działań social media  – WARUNEK KONIECZNY!
    • bardzo dobrej znajomości serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube),
    • znajomości narzędzi wykorzystywanych w monitoringu social media,
    • znajomości trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze social media,
    • znajomości przeprowadzania kampanii Google Adwords,
    • znajomości podstawowych zagadnień marketingowych,
    • dobrego warsztatu pisarskiego (umiejętności pisania ciekawych, angażujących postów),
    • dyspozycyjności,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • systematyczności i dokładności,
    • odpowiedzialności i umiejętności pracy pod presją czasu,
    • komunikatywności, otwartości, entuzjazmu w działaniu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, dynamicznie działającej firmie,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • wymagane narzędzia pracy.

    PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB FOTO SP. Z O.O. z siedzibą w WARSZAWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.