Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ Specjalista ds. kadr i płac

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DANEX" sp. z o.o. sp. k.

Dworcowa 34

Rosko (pow. czarnkowsko-trzcianecki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy (akta osobowe, umowy o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia, aneksy, zgłoszenia i wyrejestrowania ZUS, itp.)

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników/zleceniobiorców

  • Wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • Rozliczanie czasu pracy i przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy

  • Ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich

  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań, raportów i zestawień do ZUS, US, GUS, PFRON itd.

  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych oraz prowadzenie związanej z nimi dokumentacji

  • Sporządzanie dokumentacji i rozliczanie zatrudnienia cudzoziemców

  • Monitorowanie terminów badań medycyny pracy, szkoleń BHP i uprawnień oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ich wykonania

  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej grupowego ubezpieczenia na życie

  • Sporządzanie korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, PUP, US, PIP, komornicy)

  • Reprezentowanie firmy przed odpowiednimi organami podczas kontroli (np. ZUS, PIP)

  • Monitorowanie i koordynowanie procesu zaopatrzenia pracowników w odpowiednie wyposażenie ich do pracy (odzież robocza, karty dostępu)

  • Udział we wdrażaniu, aktualizowaniu i tworzeniu wewnętrznych procedur personalnych

  • Archiwizowanie dokumentacji

  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego osób fizycznych

  • Znajomość zagadnień dotyczących naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2 lata u jednego pracodawcy zatrudniającego powyżej 100 osób

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów Optima, Gratyfikant, Płatnik

  • Wykształcenie wyższe

  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki i umiejętność pracy zespołowej

  • Dokładność, staranność i terminowość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji

  • Możliwość zdobywania doświadczenia

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

W branży FMCG działamy od 1995 roku, zatrudniając dziś 250 osób.

Od tego czasu zrealizowaliśmy setki projektów, a nasze produkty dystrybuujemy na cały świat.

Obecnie poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

- Określony w ofercie zakres obowiązków dotyczy działu, który składa się z dwuosobowego zespołu;

- Termin rozpoczęcia pracy 03.01.2022