Specjalista / Specjalistka biznesowej analizy danych

Santander Bank Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i gromadzenie danych na potrzeby zarządzania ryzykiem prawnym i kredytowym

  • weryfikacja jakości danych i inicjowanie działań w celu ich optymalizacji

  • analiza sporów z klientami na każdym etapie sprawy (reklamacja, proces sądowy, rozliczenia wzajemnych roszczeń po wyrokach)

  • dostarczenie wysokiej jakości informacji wspierających podejmowanie decyzji biznesowych i strategicznych w obszarze sporów z klientami (raporty i analizy ad hoc)

  • udział w projektach rozwijających infrastrukturę do zarządzania danymi

  • aktywne budowanie kultury danych w zespole

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w myśleniu analitycznym (znajomość portfeli kredytowych będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętności bazodanowe, komunikacja SQL

  • bardzo dobra znajomość angielskiego

  • otwartość na różne narzędzia analityczne (Python, ale i Excel)

  • umiejętności odczytywania danych, graficznego prezentowania wniosków i kierunków działania (mile widziane doświadczenie z Power BI i PowerPointem)

  • sprawna organizacja czasu, terminowość w skutecznym wdrażaniu projektów/ realizacji zadań

  • otwartość na zmiany, nowe wyzwania,

  • konsekwencja w osiąganiu założonych celów

  • poszukiwanie efektywnych rozwiązań i dbałość o jakość wyników pracy

  • otwarta komunikacja, nieunikanie trudnych tematów/ pytań

  • efektywna współpraca w zespole oraz poza nim

  • kreatywność i determinacja w poszukiwaniu i zdobywaniu informacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze.

Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.