Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka Business Intelligence

PROVIDENT Polska

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BI

  • SQL

  • T-SQL

  • PL/SQL

  • MS BI

  • SAP

  • Tableau

  • QLIKVIEW

  • TIBCO

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz dystrybuowanie cyklicznych raportów i rozliczeń dotyczących działalności firmy

  • Utrzymywanie, optymalizowanie oraz rozwijanie istniejących mechanizmów raportowych

  • Udzielanie bieżącego wsparcia wszystkim departamentom spółki w zakresie analiz ad hoc

  • Planowanie i prowadzenie działań komunikacyjnych w zakresie procesów raportowych

  • Zbieranie wymagań biznesowych, opiniowanie oraz wskazywanie optymalnych sposobów osiągnięcia oczekiwanego rezultatu w procesach biznesowych

Nasze wymagania

  • Wiedza dot. hurtowni danych, systemów Business Intelligence i rozliczeniowych

  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych na potrzeby analiz finansowych

  • Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji

  • Wykształcenie wyższe (finanse i bankowość, matematyka, ekonomia, informatyka lub pokrewne) lub w trakcie ostatniego roku studiów

  • Znajomość Microsoft Power BI, SQL Services Integration Services

  • Co najmniej podstawy języków programowania SQL oraz T-SQL (lub PL SQL)

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, dokładność i efektywność

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Praktyczne umiejętności tworzenia środowiska raportowego przynajmniej w jednej z technologii: MS BI, SAP Bussines Objects/Crystal Report, Tableau, QlikView, Tibco lub podobne

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Umowa o pracę na czas zastępstwa na min. 1,5 roku