Logo Pracuj.pl

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

PROBET Firma Drogowa-Joanna Agnieszka Choćko

  • Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szosa Knyszyńska 2

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w prowadzonych projektach inwestycyjnych firmy (administracyjnych, budowlanych)

  • Sporządzanie odpowiedzi na pisma organów administracji publicznej

  • Nadzór oraz kontrola nad płynnym obiegiem dokumentów pomiędzy firmami podwykonawczymi, a księgowością wewnętrzną

  • Wsparcie kadry kierowniczej w przygotowywaniu umów, opracowywaniu zestawień, raportów etc.

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Mile widziane:

  • ukończenie kierunków budownictwo, administracja

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej

  • Znajomość przepisów w zakresie budowy dróg i obiektów inżynierskich, prawa budowlanego,

  • Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy

O nas

Firma PROBET, zajmujemy się budową dróg. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który od ponad 25 lat realizuje jako generalny wykonawca budowy dróg na Podlasiu. Stawiamy na rozwój, zarówno nasz jak i naszych pracowników, dlatego też poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: specjalista ds. administracji w branży drogowej