Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. administracji i obsługi biura

MOTIVA SOLUTIONS sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Francuska 184, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Francuska 184

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji firmowej

  • Obsługa systemu księgowego i transportowego

  • Zapewnienie płynnego i prawidłowego obiegu dokumentów firmowych

  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz not korygujących,

  • Realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych i biurowych

  • Kontakt z kontrahentami firmy

  • Kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe

  • Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń

  • Przygotowywanie płatności dla kontrahentów

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia w branży TSL (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • Dbanie o wizerunek firmy, pozytywne usposobienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z dostawcami i klientami

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej rozwijającej się firmie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

           Od ponad 15 lat pracujemy z największymi firmami produkcyjnymi, świadcząc usługi na światowym poziomie.

           Zakres naszych usług jest na tyle szeroki, iż oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne począwszy od importów, poprzez logistykę magazynową, VAS aż do dystrybucji czy obsługi zwrotów.

Własna agencja celna a także skład podatkowy pozawalają naszym klientom na skorzystanie z wielu usług u jednego operatora jakim jest Motiva Solutions.

Na szczególną uwagę zasugują kompleksowe rozwiązania magazynowe, a także transport towarów za naszą wschodnia granicę