Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie administracyjne oddziału (organizowanie spotkań biznesowych i szkoleniowych, obsługa korespondencji, zaopatrzenie, rozliczanie faktur, archiwizacja dokumentacji)

  • obsługa umów agencyjnych i dokumentów związanych z procesami sprzedaży

  • przeprowadzanie egzaminów dla nowych agentów i obsługa dokumentacji w tym zakresie

  • zapewnianie obiegu dokumentacji ubezpieczeniowej i posprzedażowej

  • zarządzanie procesem zaopatrzenia w ogólne warunki ubezpieczeń

  • czynności pomocnicze związane z akcjami sprzedażowymi i promocyjnymi

  • zarządzanie drukami ścisłego zarachowania, w tym przeprowadzanie inwentaryzacji

  • raportowanie i przygotowywanie zestawień w zakresie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • dobra znajomość pakietu Office (word, excel, powerpoint)

  • komunikatywność oraz staranność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny

  • zniżki na produkty firmowe

  • swobodną atmosferę: mówimy sobie na "Ty"

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy