Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. administracji medycznej

Coloplast Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Inflancka 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obiegu dokumentacji w ramach realizowanych dostaw

  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji

  • Rozwiązywanie problemów w przypadku dostrzeżonych błędów

  • Współpraca ze sklepami medycznymi Coloplast

  • Archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Pozytywne nastawienie do drugiego człowieka

  • Dokładność

  • Systematyczność

  • Dynamizm w działaniu

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Szereg benefitów pozapłacowych

  • Owoce w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

Coloplast sp. z o.o. opracowuje produkty i usługi, które ułatwiają życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi dolegliwościami.

Nasza działalność obejmuje opiekę stomijną i urologiczną oraz leczenie ran i pielęgnację skóry.

Działamy w Polsce od 20 lat, jesteśmy wiodącym producentem wyrobów medycznych w naszej branży.