Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W OLSZTYNIE

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2/8/113

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Opisywanie faktur

  • Organizacja robót remontowych

  • Współpraca z inspektorami nadzoru i innymi działami

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Nadzór nad realizacją przyjętych planów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy Kat.B

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Znajomość programów word i excel

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu office w stopniu dobrym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • praca w doświadczonym i ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • benefity (karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • dofinansowanie do wczasów

  • bony świąteczne

  • wsparcie finansowe w trudnej sytuacji)

  • gotowość do nowych wyzwań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Powstała w 1945 roku. Bogate doświadczenia pozwalają spełniać oczekiwania klientów i kontrahentów oraz wymagania, jakie stawia gospodarka rynkowa. Spółdzielnia stale się rozwija i powiększa swój potencjał rynkowy. Z dniem 1 stycznia 2004r. połączyła się ze "Społem" PSS w Kętrzynie, "Społem" PSS w Mrągowie oraz Spółdzielnią Handlową Alfa, natomiast od 01.01.2006 r. zostało przejęte „Społem” PSS w Szczytnie. Dnia 1 stycznia 2022 r. nastąpiło połączenie ze "Społem" PSS w Iławie.

Sieć detaliczna "Społem" PSS w Olsztynie obejmuje obecnie 49 placówek branży spożywczo-przemysłowej na terenie Olsztyna, Iławy, Kętrzyna, Mrągowa oraz Szczytna. Najpopularniejsze to: Malwa, Bratek, Kalina, Bławatek, Niezapominajka, Aksamitka, Maciejka, Wrzos, Miłek, Student, Nina, Ludwik oraz kilkanaście sklepów Gama.

Spółdzielnia prowadzi działalność hurtową artykułami spożywczymi i przemysłowymi.