Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

Kajima Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie prac w zakresie sprawnego funkcjonowania biura,
  • Zarządzanie i koordynowanie dokumentacją firmową,
  • Współpracowanie z dostawcami usług – zaopatrzenie biura, poczta, kurierzy, serwis sprzątający, serwisy techniczne, hotelami (podpisywanie umów, negocjacje warunków),
  • Prowadzenie rejestru umów (skanowanie, rejestrowanie, weryfikacja kompletności dokumentów, archiwizowanie),
  • Bieżąca współpraca z Administratorami Biura Budowy oraz z innymi działami firmy, w szczególności z Działem HR, Działem Księgowości,
  • Organizowanie wydarzeń, spotkań oraz wyjazdów firmowych,
  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych m.in. w zakresie przyjmowania i wysyłania korespondencji, połączeń telefonicznych, gości.

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Kajima Poland Sp. z o.o.

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Recepcjonistka / Recepcjonista, Warszawa