Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

PRO-GAZ sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PRO-GAZ sp. z o.o.

Świetlików 8

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa finansowa zadań pod względem rozliczeń z Inwestorem oraz podwykonawcami.
  • Zarządzanie pojazdami firmowymi.
  • Obsługa kadrowa pod względem prowadzenia delegacji.
  • Przygotowywanie okresowych raportów do GUS, BDO, zużycia paliw do Urzędu Marszałkowskiego.
  • Pomoc w kompletowaniu dokumentacji kadrowej.
  • Obsługa biura firmy. Dbanie o sprawy reprezentacyjne firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność planowania oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce.
  • Bycie członkiem zespołu o przyjaznej kulturze organizacyjnej.

Specjalista / Specjalistka ds. administracji, Świetlików 8, Bemowo, Warszawa