Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

GREENCORP1 sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Tadeusza Kościuszki 35

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentów i umów,

  • bieżący kontakt z urzędami,

  • współpraca z biurem księgowym, kadrowym oraz kancelaria prawną

  • wystawianie faktur,

  • katalogowanie i archiwizacja faktur,

  • przygotowywanie pakietów dokumentów dla nowego pracownika,

  • przygotowywanie umów zlecenie i o dzieło,

  • obsługa korespondencji,

  • przygotowywanie i składanie wniosków do KRS oraz innych urzędów,

  • wprowadzanie i zarządzanie płatnościami w firmie,

  • przygotowywanie wyliczeń wynagrodzeń dla pracowników,

  • kontrolowanie aktualności polis ubezpieczonych sprzętów, pojazdów i nieruchomości,

  • obsługa telefonu służbowego i skrzynki mailowej,

  • stała współpraca z Członkami Zarządu oraz managerami poszczególnych punktów gastronomicznych,

  • wsparcie administracyjne przy organizacji koncertów i eventów,

  • zamawianie artykułów biurowych.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość MS Office - zwłaszcza Excel,

  • znajomość podstawowych pojęć z zakresu księgowości i kadr,

  • doświadczenie pracy z urzędami oraz umiejętność pisania pism urzędowych,

  • znajomość Arkuszy i Dokumentów Google,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność i terminowość,

  • wielozadaniowość,

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie,

  • umiejętność szukania rozwiązań,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • komunikatywność i otwartość.

To oferujemy

  • praca w stałych godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • biuro w centrum Wrocławia,

  • karta zniżkowa do wykorzystania w jednych z najpopularniejszych beach barów we Wrocławiu,

  • darmowe wejściówki na wydarzenia organizowane w sezonie,

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Greencorp sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się prowadzeniem plaż miejskich i barów outdoorowych we Wrocławiu i Poznaniu.