Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych i obsługi klienta

DREWEKS sp. z o.o.

  • Białka 642, Białka (pow. suski)
    Białka (pow. suski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

642

Białka (pow. suski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie szybkiego i profesjonalnego wsparcia w kontaktach z klientami oraz partnerami biznesowymi,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,

  • obsługa zamówień (telefonicznie i mailowo),

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • pomocne i przyjazne podejście do klientów, zawsze zmierzające do satysfakcjonującego rozwiązania,

  • koordynacja obiegu informacji,

  • budowa wizerunku firmy,

  • prowadzenie działań reklamowych,

  • przygotowywanie grafik/zdjęć do maili, postów oraz kampanii internetowych,

  • raportowanie efektów działań,

  • obsługa kont społecznościowych m.in. Facebook, Instagram,

Nasze wymagania

  • lubisz wychodzić z inicjatywą i chętnie bierzesz na siebie odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • lubisz optymalizować działania i poszukiwać lepszych rozwiązań,

  • jesteś osobą odznaczającą się pomocnym i przyjaznym podejściem do ludzi,

  • posiadasz swobodę w komunikacji i prowadzeniu rozmów,

  • masz gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • posiadasz umiejętność analizowania skomplikowanych sytuacji oraz proponowania racjonalnych rozwiązań,

  • płynnie obsługujesz komputer i znasz takie programy jak Excel/Sheets, Subiekt GT, Word,

  • umiesz odnaleźć się w sytuacjach stresowych i wyciągać z nich wnioski,

  • swobodnie posługujesz się językiem polskim oraz angielskim w mowie i piśmie,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną nieformalną atmosferę

  • realny wpływ na kierunek podejmowanych przez firmę działań,

  • elastyczne godziny pracy,