Specjalista / Specjalistka ds. Analiz - obszar ryzyka kredytowego i fraudów

Pracuj.pl dla Firm

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szczegółowych analiz danych związanych z ryzykiem kredytowym,

  • wsparcie Fraudoficera w monitorowaniu i analizowaniu danych dotyczących poziomu fraudów dla portfela, ocena wskaźników ryzyka, identyfikowanie przyczyn i mechanizmów fraudowych;

  • definiowanie reguł decyzyjnych na podstawie przygotowanych analiz, szacowanie wpływu zmian na portfel kredytowy oraz monitorowanie wdrażanych zmian;

  • formułowanie wniosków popartych analizą danych oraz aktywne uczestnictwo w propozycjach zmian i usprawnień;

  • udział w tworzeniu i utrzymaniu hurtowni danych i raportów oraz narzędzi wykorzystywanych w zespole;

  • uczestnictwo w projektach i inicjatywach biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu matematycznym, informatycznym lub ekonomicznym,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość T-SQL,

  • dobra znajomość MS Excel i MS Power Point,

  • wysokie zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w obszarze analiz danych

  • doświadczenie w pracy w dziedzinie fraudów i/lub ryzyka kredytowego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych,

  • Nieoprocentowane pożyczki dla pracowników,

  • Zniżki na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy,

  • Preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dodatkowy urlop za staż pracy,

  • Wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest Santander Consumer Bank- lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferują kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy