Specjalista / Specjalistka ds. analiz rynkowych

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. – PWPWO firmie

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. – PWPW

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Specjalista /  Specjalistka ds. analiz rynkowych

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

  • Stałe wyszukiwanie i gromadzenie wiedzy o rynku, informacji o aktualnych danych makroekonomicznych, geopolitycznych.
  • Archiwizacja danych, tworzenie raportów w ww. zakresie.
  • Analiza ryzyka biznesowego dotycząca współpracy z poszczególnymi rynkami zagranicznymi.
  • Wsparcie dla handlowców w opracowaniu raportów prezentujących zmiany rynku.
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami w zakresie pozyskiwania informacji o rynku.
  • Wyszukiwanie danych o szansach sprzedażowych i przetargach międzynarodowych, stały przegląd informatorów i alertów.
  • Tworzenie bazy danych informacji rynkowych, doskonalenie narzędzi analitycznych
    i metodologicznych w tym zakresie.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, marketing, techniczne).
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Umiejętność jasnej i skutecznej komunikacji, duża samodzielność
    w działaniu.
  • Umiejętność przygotowania i pisania raportów.
  • Bardzo dobra znajomość internetu i przeszukiwania baz danych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • Elastyczny czas pracy
  • kursy i szkolenia
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • preferencyjne warunki wypoczynku w ośrodku pwpw na mazurach
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do niskooprocentowanych pożyczek na zakup bądź remont mieszkania
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • dostęp do nowoczesnych technologii

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy