Oferta pracy

Specjalista/ Specjalistka ds. Badań i Analiz

eRecruiter

6 5008 500 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie badań i analiza zachowań użytkowników systemu eRecruiter oraz przygotowywanie wniosków i rekomendacji

  • Realizacja badań satysfakcji klientów (NPS, CSAT)

  • Projektowanie i koordynacja badań ilościowych (80%) i jakościowych (20%)

  • Analiza danych dotyczących aktywności klientów (pracodawców) oraz użytkowników systemu eRecruiter (rekruterzy, kandydaci), weryfikacja hipotez biznesowych

  • Analiza oraz synteza danych z różnych źródeł

  • Prezentowanie wniosków z przeprowadzonych analiz przed różnymi grupami odbiorców, również przed kadrą zarządzającą

  • Codzienna współpraca w grupach projektowych (badania, analizy, raporty) z Product Managerami, UX Designerami, Opiekunami Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w realizacji badań ilościowych (1-3 lata)

  • Umiejętność analizy i interpretacji dużych zbiorów danych

  • Umiejętność przekształcania danych w informacyjne wizualizacje i raporty

  • Doświadczenie w pracy z programem SPSS

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, biegłe posługiwanie się programem Excel, Power Point

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • „Mindset biznesowy” – umiejętność przekładania liczb oraz wniosków z analiz na język biznesowy

  • Otwartość na współpracę oraz rozwój analityki w firmie

  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiająca przygotowanie np. prezentacji z wnioskami z przeprowadzonych analiz)

  • Mile widziana znajomość Power BI i chęć rozwoju pracy z tym narzędziem

  • Mile widziane doświadczenie i wiedza w realizacji badań jakościowych oraz prowadzeniu warsztatów badawczych

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony

  • Wynagrodzenie + premia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • działania rozwojowe

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • dobra lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i bezpośrednim przełożonym

2

Zadanie domowe

3

Prezentacja zadania przed wybranymi interesariuszami

eRecruiter

eRecruiter to kilkadziesiąt wyjątkowych osób, które razem tworzą najczęściej wykorzystywany w Polsce system rekrutacyjny. Zaufało nam już ponad 1600 firm (od wielkich międzynarodowych korporacji po małe firmy rodzinne). Na co dzień dążymy do tego, by pracodawcy rekrutowali skutecznie a dla kandydatów cały proces był przyjazny. W jaki sposób? Dzięki dostarczaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, ciągłym edukowaniu naszych użytkowników oraz dostarczaniu tak wysokiej jakości obsługi klienta, że trudno znaleźć lepszą w tego typu rozwiązaniach ;) Znamy się na swojej pracy i wiemy, co chcemy osiągnąć. Razem chcemy tworzyć najlepsze rozwiązanie typu SaaS na rynku! Jeżeli szukasz miejsca z pozytywnymi ludźmi "na pokładzie", które da Ci możliwość wykazania się, jesteś coraz bliżej do zaaplikowania:)

Do zespołu Customer Experience & Data platformy eRecruiter poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. badań i analiz .

Przewiń do profilu firmy