Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. BHP (f/m/d)

Siemens Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie przestrzegania w Spółce przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Współpraca we wdrażaniu rozwiązań organizacyjno-technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego
  • Wsparcie przy opracowywaniu i inicjowaniu programów kształtujących kulturę bezpieczeństwa pracy
  • Wdrażanie korporacyjnych standardów BHP
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów zarządzania BHP
  • Koordynacja i realizacja szkoleń BHP
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Prowadzenie statystyk dotyczących BHP
  • Opracowywanie instrukcji i procedur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku/specjalności w zakresie BHP
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w strukturze korporacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych i zasad BHP
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość i łatwość nawiązywania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii „B” i gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Profesjonalny system szkoleń dostosowany do potrzeb i celów zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Motywacyjny system wynagradzania i atrakcyjny pakiet benefitów (m.in: system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa, karta kredytowa, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, vouchery na Święta Bożego Narodzenia).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

O roli:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Specjalisty/ Specjalistki ds. BHP, która będzie zajmować promowaniem kultury bezpieczeństwa pracy i we współpracy z pracownikami i managerami wdrażała w życie zasadę „Safety first’.

Jak do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk "Aplikuj".

W Siemensie tworzymy przyszłość oferując innowacyjne rozwiązania i realizując dla naszych Klientów projekty z zakresu elektryfikacji, digitalizacji i automatyzacji, słowem tworzymy rewolucję 4.0.

Siemens w Polsce jest aktywnym partnerem polskiej gospodarki, przyczyniającym się do jej modernizacji i promującym technologie, które wpływają na podniesienie poziomu życia mieszkańców, zapewniając przy tym efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych i zmniejszenie skażenia środowiska.

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Specjalista / Specjalistka ds. BHP (f/m/d), Warszawa