Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. BHP

BHP EXPERT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań Służby BHP zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.

  • Prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP.

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych wraz z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji.

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją BHP m.in. oceny ryzyka zawodowego, instrukcje BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Jasne zasady współpracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę

Benefity

  • elastyczny czas pracy

    O nas

    Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.