Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. contentu i Social Media

IMAGGO Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści content marketingowych w porozumieniu z klientem,

  • tworzenie treści, których celem jest budowanie świadomości marki, produktu, angażowanie,

  • zarządzanie profilami social media (FB, Instagram, Linkedin, Youtube, TikTok),

  • przygotowywanie treści do postów, reklam i artykułów,

  • tworzenie skutecznych treści do mailingów,

  • redagowanie treści na potrzeby stron www, materiałów drukowanych itp.,

  • monitorowanie trendów w marketingu internetowym,

  • tworzenie strategii social media,

  • bieżące raportowanie i analiza działań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu internetowego,

  • talent do pisania, lekki i jednocześnie kreatywny sposób dopasowany do wybranej grupy docelowej,

  • empatia - chociaż strategiczna, konieczna w doborze treści do konkretnych person i prawidłowego rozumienia ich potrzeb,

  • znajomość technik tworzenia treści, umiejętność pracy ze schematami,

  • doskonała znajomość gramatyki oraz zasad pisowni,

  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej z nastawieniem na samodzielność,

  • umiejętność kreatywnego działania, nastawienie na cel oraz sumienność,

  • nieszablonowe myślenie oraz orientacja na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • umowę o pracę bądź inną, dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,

  • atmosferę wsparcia i zrozumienia,

  • możliwość wpływu na własne stanowisko, oraz firmę, nie jesteś trybem maszyny,

  • rozwój, choć u nas to nie tylko przywilej, ale i obowiązek,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • spotkania integracyjne,

  • jeśli interesuje Cie praca stacjonarna to mamy świetnie zlokalizowane biuro w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy przystankach komunikacji miejskiej i SKM.

O nas

Jesteśmy Imaggo, agencją zlokalizowaną w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, specjalizującą się w zakresie digital marketingu. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, dzięki czemu nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do Pomorza. Mamy klientów w całym kraju. Nasz zespół składa się z grona specjalistów, którzy z pasją i determinacją osiągają wyznaczone sobie cele.