Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. contentu

IDEAS NCBR Sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Chmielna 69, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Chmielna 69

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści dotyczących spółki oraz prac grup roboczych w jęz. polskim oraz angielskim dla różnych grup odbiorców (wpisy na LinkedIn, wpisy na Twittera, artykuły na stronę www, informacje prasowe, ulotki, zaproszenia, prezentacje, raporty, newsletter).

  • Współtworzenie scenariuszy video oraz podcastów.

  • Research dot. AI, nowych technologii.

  • Współtworzenie wydarzeń z udziałem przedstawicieli firmy, przygotowywanie zakresu merytorycznego ich wystąpień.

  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej IDEAS NCBR.

  • Współpraca z agencjami kreatywnymi oraz działami naukowymi w ramach spółki.

  • Organizacja spotkań redakcyjnych dla zespołu IDEAS NCBR.

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych na różne usługi.

  • Przygotowywanie raportów, podsumowań.

  • Współpraca z organizacjami branżowymi.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu treści na potrzeby firmy działającej w obszarze DeepTech, z wykorzystaniem AI/ML lub ośrodku badawczo-rozwojowym zajmującym się AI.

  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum C1.

  • Umiejętności ciekawego i zrozumiałego przekazywania nawet skomplikowanych informacji.

  • Szukamy kogoś kto będzie pasjonatem AI/ML, będzie miał otwartą głowę i wiele pomysłów na ciekawe konteksty komunikacyjne. Jeżeli chcesz z nami pracować, musisz znać specyfikę pracy z naukowcami i być proaktywna/y.

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili firm w mediach społecznościowych będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w produkcji video oraz podcastów będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę z kadrą naukową wysokiego szczebla w środowisku międzynarodowym;

  • elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • realny wpływ na tworzenie struktury firmy i jej kultury;

  • możliwość udziały w programie Medicover Benefits (dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne oraz sport i inne);

  • możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kredytu mieszkaniowego czy opieki nad dzieckiem);

  • szkolenia specjalistyczne;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

IDEAS NCBR Sp. z o.o. powołany został przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, i należy do Grupy NCBR. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce przestrzeni przyjaznej prowadzeniu innowacyjnych badań, a także kształcenie nowego pokolenia naukowców, ukierunkowanych na praktyczne zastosowanie opracowanych algorytmów oraz ich późniejszą komercjalizację w przemyśle, finansach, medycynie i innych gałęziach gospodarki. Najwyższy poziom merytoryczny realizowanych projektów gwarantuje możliwość współpracy z naukowcami o światowym autorytecie.