Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu i eCommerce

FUNDACJA NA RZECZ ŚRODOWISK AKADEMICKICH I BIZNESOWYCH - ACADEMIC PARTNERS

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 181

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za szeroko pojętą komunikację, zajmując się mixem różnych kanałów: kanałami elektronicznymi (przede wszystkim, w tym kampaniami), mediami oraz nawet kanałami offline.

▪️▪️▪️ O stanowisku

Czym będziesz się zajmować:

◾️ Budowa planów komunikacji dla naszych projektów obejmująca wszystkie możliwe kanały dotarcia.

◾️ Konfigurowanie i zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych (Facebook / Instagram, LinkedIn) i w sieci Google.

◾️ Realizacja działań organicznych – współprowadzenie fanpage'y i innych aktywności w mediach społecznościowych.

◾️ Bieżąca współpraca z mediami (PR) współpracującymi z nami przy naszych projektach.

◾️ Koordynacja kampanii offline / fizycznych (np. plakatowych).

◾️ Tworzenie tekstów (copywriting, UX writing) na potrzeby prowadzonej komunikacji.

Nasze wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

◾️ Znajomość, na dowolnym poziomie, co najmniej jednego narzędzia do zarządzania kampaniami: Facebook Ads Manager, Google Ads, LinkedIn Ads.

◾️ Znajomość, na dowolnym poziomie, Google Analytics i Google Tag Managera.

◾️ Co najmniej średniozaawansowana znajomość Microsoft Excel.

◾️ Umiejętność pisania tekstów przy zachowaniu poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej w języku polskim oraz angielskim.

◾️ Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz analizy danych.

Opcjonalne, dodatkowe atuty:

◾️ Wiedza z obszaru pozycjonowania stron internetowych (SEO).

◾️ Znajomość co najmniej podstaw technologii internetowych (HTML, JS).

◾️ Wiedza z zakresu projektowania wysoko-konwertujących treści.

◾️ Zainteresowanie lub inne umiejętności z obszarów IT, cyberbezpieczeństwa lub data science.

◾️ Zaangażowanie i pasja dla tego, co się robi ;)

To oferujemy

◾️ Umowę o pracę lub (w razie preferencji) inną formę zatrudnienia

◾️ Ciekawe, inspirujące projekty

◾️ Pracę w fajnym, otwartym, przyjaźnie nastawionym, partnerskim zespole

◾️ Stabilność zatrudnienia

◾️ Ciągły kontakt z nowymi technologiami

◾️ Wsparcie w rozwoju dla chcących poszerzać swoje umiejętności i praktyczną wiedzę

◾️ Pracę w nowoczesnym i inspirującym biurze

◾️ Bezpłatny udział w organizowanych wydarzeniach oraz afterparty w modnych, warszawskich cocktailbarach ;)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy organizatorem konferencji oraz targów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT. Działamy od ponad 10 lat. Nasze wydarzenia skierowane są do profesjonalistów oraz studentów kierunków informatycznych i gromadzą rok w rok tysiące uczestników. W portfolio mamy m.in. takie projekty jak: Warszawskie Dni Informatyki (najważniejsze wydarzenie z szeroko rozumianego obszaru IT skierowane do studentów i profesjonalistów), czy konferencje tematyczne – Data Science Summit (data science), The Hack Summit (IT security), Ya!vaConf (ekosystem Java) i wiele meetupów IT.

Staramy się tworzyć fajny i przyjazny zespół, a w swojej pracy czerpać to co najlepsze z kultury startupowej, jak i korporacyjnej. Mamy fajne biuro w dogodnej lokalizacji. Stawiamy na luźną i przyjacielską atmosferę :) Kładziemy też spory nacisk na rozwój dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami.