Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu

Glass Cannon UnpluggedO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Glass Cannon Unplugged

Racławicka 15

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści marketingowych w języku angielskim m.in. reklamy, artykuły, newslettery, media społecznościowe,
  • opracowanie koncepcji, moderacja oraz prowadzenie profili w mediach społecznościowych zgodnie z opracowaną strategią dla marki Glass Cannon Unplugged i wydawanych przez nią gier planszowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Discord, Reddit, TikTok,
  • planowanie harmonogramu komunikacji,
  • monitorowanie i analizowanie skuteczności prowadzonych działań,
  • testowanie nowych kanałów social media,
  • tworzenie angażujących treści na bloga,
  • koordynowanie przygotowania gadżetów i materiałów promocyjnych.

Nasze wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w prowadzeniu kanałów społecznościowych dla firm,

• co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• szeroko pojęte „bycie geekiem/nerdem” w dowolnej konfiguracji,

• wielozadaniowość,

• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,

• musisz posiadać angażujący styl pisania,

• doskonała umiejętność organizacji swojej pracy,

• umiejętność przełożenia założeń i dokumentacji projektu na efekty,

• lojalność i zaangażowanie.

Mile widziane:

• znajomość branży gier planszowych,

• doświadczenie w pracy z influencerami,

• znajomość systemów reklamowych Facebook Ads, Google Ads, Reddit Ads,

• znajomość crowdfundingu (Kickstarter, Indiegogo) pod kątem gier planszowych,

• inicjatywa i energia w realizacji projektów,

• znajomość tworzenia treści video (praca z kamerą, tworzenie scenariusza, podstawy montażu),

• znajomość pakietu Adobe (Photoshop, After Effects, Illustrator).

To oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia + umiejętności,
  • umowa o pracę lub inna dogodna forma współpracy,
  • otwarte, przyjazne i tolerancyjne środowisko pracy,
  • praca z ludźmi dzielącymi Twoje pasje przy arcy-ciekawych projektach,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwy home office,
  • dogodnie zlokalizowane biuro (skrzyżowanie ulic Hallera i Powstańców Śląskich we Wrocławiu oraz praca zdalna, jeżeli mieszkasz gdzie indziej niż Wrocław lub Opole),
  • ogromna kolekcja gier planszowych i figurek do wargamingu w biurze 😊,
  • obowiązkowe granie w pracy!
  • wyjazdy na największe branżowe targi (PAX, Essen Spiel, Gamescom),
  • zniżki na planszówki w zaprzyjaźnionych wydawnictwach i sklepach.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Witaj wędrowcze. Spocznij proszę i wsłuchaj się przez chwilę w moją opowieść.

Jesteśmy Glass Cannon Unplugged. Ponad dwa lata temu zrobiliśmy trochę hałasu naszą kampanią Kickstarterową na Frostpunk: Gra Planszowa. Teraz spełniamy swoją obietnice i dostarczamy tę grę na stoły naszych wspierających. Lecz to nie wszystko co mamy podp okładem! Ogłosiliśmy już prace nad planszową adaptacją Dying Light… i to wciąż nie jest wszystko! Kolejne głośne strzały, zwiastujące nowe projekty, wnet rozniosą się echem po internecie i piwnicach ;-).

Jednak nawet najlepsza łajba nie popłynie sama. Będziemy stawać przeciw szkwałom wywołanym przez oczekiwania graczy, nawigować po zdradliwych wodach game designu, chronić się przed zwodniczą pieśnią syren z zatoki Grafiki oraz szukać skarbów na mitycznych wyspach Crowdfundingu. Marne nasze szanse, jeśli nie popłynie z nami załoga lojalnych, odważnych i sprawdzonych w ogniu bitwy ludzi.

Piszesz się?

To czytaj dalej.

podpisano:

Kapitan Jakub Wiśniewski

wraz z:

Bosmanem Michałem Ozonem,

Zbrojmistrzem Dawidem Tadlemdz

oraz

Kwatermistrzem Pawłem Obarą

Opis stanowiska:

Szukamy Herolda Internetów, Barona Board Game Geek’a, Świeżego Księcia z Branży Gier! Uwielbiasz gry planszowe i nie możesz się doczekać, aż stworzysz kolejny post o nowej grze, który zwróci uwagę całej społeczności? Jara Cię, że planszówkowy tłum spija twe słowa z ekranu (that went a bit too far…)? Lubisz komunikować się z ludźmi i organizować wydarzenia związane z hobby? Ciągle skanujesz nowinki w mediach społecznościowych i prowadzisz własną grupę lub profil? Jeśli odpowiedź na większość tych pytań brzmi tak to dołącz do Glass Cannon Unplugged!

Praca zdalna lub z biura we Wrocławiu.

Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu, Racławicka 15, Krzyki, Wrocław