Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. e-commerce

Agora S.A.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Agora S.A.

Czerska 8/10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozwój sprzedaży przy współpracy z Marketplace'ami (głównie Allegro, dodatkowo Amazon, Empik i inne),

  • wprowadzanie oraz pozycjonowanie produktów na Marketplace,

  • przygotowywanie opisów aukcji i ich weryfikacja pod kątem trafności,

  • przygotowanie kampanii reklamowych/działań promocyjnych oraz opracowanie koncepcji treści marketingowych,

  • bezpośredni kontakt z klientami (głównie pisemnie), obsługa reklamacji oraz zwrotów,

  • współpraca z działem marketingu i działem sprzedaży,

  • zarządzanie budżetem (analizowanie kosztów, przygotowywanie raportów),

  • monitorowanie rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Allegro od strony sprzedawcy,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami i swobody w pisemnej komunikacji (lekkie pióro i znajomość poprawnej polszczyzny),

  • podstawowa znajomość narzędzi: SEO/ SEM, Allegro ADS, promowania, kampanie Allegro,

  • praktyczna znajomość sposobu sprzedaży w serwisie Allegro,

  • umiejętności analityczne i doświadczenie w zarządzaniu budżetem.

Mile widziane

  • znajomość IdoSell Shop (w zakresie automatyzacji procesów wystawiania i obsługi ofert),

  • doświadczenie w obsłudze innych Marketplace'ów np. Amazon, Empik, Erli itp.,

  • znajomość programów graficznych (PhotoShop, Canva).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,

  • współpracę w modelu hybrydowym - w większości zdalnie z biurem w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie,

  • linię wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport,

  • zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,

  • pracę dla jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • linia wsparcia psychologicznego

Agora S.A.

Kulturalnysklep.pl to księgarnia internetowa oferująca książki wydawnictwa Agora, płyty CD oraz płyty winylowe z muzyką, filmy DVD, a także dodatki do 'Gazety Wyborczej' oraz plakaty AMS. Ponad to szeroki wybór czasopism takich jak 'Wysokie Obcasy Extra' czy 'Książki. Magazyn do czytania', dostępnych jako pojedyncze numery bieżące, wydania archiwalne oraz numery specjalne. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy