Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. e-marketingu

Sas Sp. z o.o.

  • Bukowska 15, Stęszew
    Stęszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bukowska 15

Stęszew

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad serwisem internetowym – tworzenie treści na stronę internetową, z uwzględnieniem SEO, wprowadzanie zmian na stronie www,

  • Współpraca i wsparcie działu IT w zakresie tworzenia platformy e-commerce,

  • Zarządzanie profilem społecznościowym (Facebook) - przygotowywanie, harmonogramu publikacji wraz z treściami i prostymi grafikami, koordynacja kontaktu z odbiorcami, monitorowanie statystyk,

  • Budowanie, kreacja i nadzorowanie kampanii Google Ads, Facebook Ads,

  • Sporządzanie analiz i raportów z obszaru e-marketing,

  • Monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie nowych rozwiązań z obszaru social media marketing i wdrażanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży B2B,

  • Znajomość pakietu office (Power Point, Word, Excel),

  • Znajomość narządzi e-marketingu i reklamy,

  • Umiejętność tworzenia treści i podstawowych materiałów graficznych,

  • Umiejętność swobodnego poruszania się po kanałach Social Media,

  • Odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność strategicznego myślenia i konsekwencja w działaniu,

  • Kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie.

  • Umowę o pracę.

  • Jasno określony zakres obowiązków i system wynagradzania.

  • Pracę w przyjaznym środowisku.

  • Pakiet socjalny i medyczny.

O nas

Spółka SAS zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów do przemysłu meblowego, działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1994 roku, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w centrali naszej firmy w Stęszewie na stanowisko SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU.

Poza działalnością handlową posiadamy również nowoczesny park maszyn stolarskich służących do kompleksowej obróbki płyt meblowych oraz własną flotę transportową zapewniającą naszym klientom sprawną dostawę zamawianych towarów