Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce

ANMAC sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Działkowa 115A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa procesów sprzedaży przez Internet,

  • zarządzanie sprzedażą w sklepie internetowym oraz na platformach marketplace,

  • aktualizowanie oferty sprzedażowej,

  • monitorowanie trendów i rynku, analizowanie i propozycja nowych rozwiązań w zakresie rozwoju sklepu internetowego oraz zwiększenia sprzedaży w kanałach e-tail,

  • implementacja kampanii marketingowych znanych marek, tworzenie promocji, wyprzedaży, pakietów łączonych, itp.,

  • współpraca z agencjami marketingu internetowego (SEO, SEM, GS, ADS, BLOG),

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów dla kanału e-tail,

  • tworzenie raportów, analiz efektywności i optymalizacji powierzonych działań.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą w kanałach online,

  • dobra znajomość platformy Allegro lub/i platform sklepowych,

  • znajomość od praktycznej strony Google Ads, Google Analytics, FB Ads, Allegro Ads, itp.,

  • znajomość obsługi Baselinkera,

  • znajomość obsługi w kanałach social media: FB, Instagram, TikTok, itp.

  • znajomość programu MS Excel,

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, komunikatywność oraz samodzielność,

  • kreatywność w zakresie radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych,

  • ciągłe poszerzanie swojej wiedzy o nowości w sprzedaży online.

  • Mile widziane:

  • znajomość obsługi platformy Ceneo,

  • znajomość narzędzi promocyjnych na Allegro,

  • znajomość narzędzi analitycznych dotyczących Google, Allegro, itp.

  • analiza widoczności z użyciem narzędzi analitycznych typu SemStorm, Senuto, itp.

  • znajomość środowiska UX,

  • znajomość SEO/SEM,

  • linkowanie zewnętrzne, tworzenie treści blogowych z użyciem keywords (słów kluczowych),

  • praktyczna znajomość podnoszenia widoczności w TOP 10,

  • praktyczne użycie programów do grafiki i obróbki zdjęć i opisów itp.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub umowa B2B) w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w dynamicznym i nastawionym na sukces zespole,

  • wszystkie niezbędne szkolenia – w tym z zakresu działalności firmy, produktów i sprzedaży,

  • miłą i przyjazną atmosferę oraz pomoc przy wdrożeniu w nowe obowiązki,

  • pracę w ciekawej branży.

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy Polską firmą z długoletnim doświadczeniem handlowym w stabilnej i ciągle rozwijającej się branży biurowo-papierniczej. Specjalizujemy się w dostawach dla średnich i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych na rynku Polskim artykułów szkolnych, biurowych i spożywczych. Zakres działalności obejmuje szeroki wachlarz aktywności: sprzedaż hurtową, działania B2B oraz B2C.