Specjalista / Specjalistka ds. eksportu

Oshee Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleja 3 Maja 9

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Eksport Managerami w zakresie wsparcia procesów administracyjnych.

  • Organizacja oraz weryfikacja poprawności odpowiednich dokumentów związanych ze sprzedażą i logistyką eksportową.

  • Współpraca z Klientami firmy w zakresie obsługi zamówień.

  • Współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu materiałów reklamowych, projektów graficznych.

  • Wystawianie i potwierdzanie stosownych dokumentów.

  • Współpraca z instytucjami na poziomie dokumentacji (Izby Handlowe, Izby Celne itp.).

  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowane kierunki: handel międzynarodowy, logistyka.

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowiskach wspierających procesy administracji w Dziale Eksportu.

  • Doświadczenie we wsparciu administracyjnym (back office) Eksport Managerów oraz we współpracy z agencjami celnymi.

  • Płynna znajomość języka angielskiego i polskiego w codziennej komunikacji zawodowej.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i budowania relacji.

  • Skrupulatność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży FMCG.

  • Znajomość procedur eksportowych.

  • Znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.

  • Pracę w nowoczesnej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie karty Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy